Для розвитку свідомого суспільства та побудови процвітаючої держави ми повинні сприяти формуванню нових норм суспільної взаємодії – взаємоповаги, честі і гідності, доброчесності та справедливості. Враховуючи виклики сьогодення, ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей, формувати навички безпечної та доброчесної поведінки у воєнний час.
Найцінніше, що є у людини, — це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній — своє. Довге чи коротке, неповторне і звичне, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин, воно триває лише від народження до смерті і його не можна прожити двічі. Протягом усього життя у людей формуються певні цінності. Формування цінностей у дітей починається ще зі школи, однак небагато учнів знають, що таке корупція, усвідомлюють її наслідки та інтегрованість у різні сфери суспільного життя.
З 26 листопада по 6 грудня в нашому закладі освіти пройшов Тиждень доброчесності, головною метою якого було ознайомлення учнів з поняттям «доброчесність», надання базових знань про корупцію та її негативні наслідки. Це перше занурення здобувачів освіти у цю тематику, яке допоможе сформувати базове, необхідне відповідно до їхнього віку, розуміння.
Протягом тижня в усіх класах проведено виховні години «Твори добро завжди і всюди», «Я обираю чесність», «Що таке корупція?», «Доброчесність у нашому житті», «Сім кольорів щастя і добра», організовано перегляд інформаційних відеороликів, мультфільмів, виготовлення малюнків героїв сьогодення, які є для школярів відображенням доброчесності. Разом з учнями ми розібрали і те, як бути доброчесними в мережі, щоб допомогти ЗСУ, а не зашкодити.
Наш беззаперечний обов’язок – бути гідним громадянином України!
Тож будьмо доброчесними!
https://www.youtube.com/shorts/MREfgkV0GJs |