Веб-сайт Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ст. - Наші таланти
Вівторок, 20.08.2019, 07:05Вітаю Вас Гість | RSS
Великолазівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Баранинської сільської ради
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 258
Форма входу

Наші таланти


.

Вітаємо переможців обласних конкурсів у 2018-2019 навчальному році

Мала академія наук

Ходань Софія – учениця 10-го класу, керівник Сатмарі М. Е., секція медицина – ІІІ місце;

Турянчич Наталія – учениця 10-го класу керівник Симко О.М., секція селекція та генетика – ІІ місце.

Всеукраїнський юннатівський природоохоронний рух

«Зелена естафета»

Газа Крістіна, Турянчич Наталія – учениці 10-го класу, керівник команди Симко О.М. – І місце.

Всеукраїнський мистецький конкурс «Податкова абетка» та «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи»

Напрям дитячої творчої образотворче мистецтво (малюнки) :

- Дарина Гутич – І місце;

Напрям дитячої творчості прикладне мистецтво:

- Дарина Гутич – ІІ місце.

 

 

 

 

Вітаємо

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017-218 навчальному році

ІІ місце - Ходань Кароліна Василівна (9клас)

ІІ місце - Карляк Крістіна Михайлівна (11 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017-218 навчальному році

ІІ місце - Бакайса Ігор Іванович (9 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2017-218 навчальному році

ІІІ місце - Брила Дмитро Анатолійович (11 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017-218 навчальному році

ІІ місце - Рябак Вікторія Анатоліївна (11 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017-218 навчальному році

ІІІ місце - Данацко Анастасія Ігорівна (8 клас)

ІІІ місце - Крачкович Владислав Володимирович (10 клас)

ІІ місце - Сенів Марія Миколаївна (11 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2017-218 навчальному році

ІІ місце - Ходань Софія Тарасівна (9 клас)

ІІІ місце - Фленько Богдан Ігорович (10 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2017-218 навчальному році

ІІІ місце - Рябак Валерія Анатоліївна (9 клас)

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології у 2017-218 навчальному році

І місце - Товтин Крістіна Юріївна (10 клас)

 

 

 

 

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту