
Адміністрація та колектив «Великолазівський ліцей» висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті нашої колишньої техпрацівниці Гаврилешко Марії Іванівни.
Вона була людиною доброї душі, відповідальною та працьовитою колегою, яка щодня дбала про добробут нашого закладу.
Нехай світла пам’ять про неї назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам’ять та Царство Небесне..
 |