З метою створення безпечного освітнього середовища та попередження проявів насильства в учнівському колективі, 27 лютого у нашому ліцеї було реалізовано комплекс превентивних заходів щодо відзначення Міжнародного дня протидії булінгу. На стендах ліцею розміщено пам’ятки з контактами «гарячих ліній» та алгоритмом дій для свідків або жертв булінгу. Тренінг «Коло безпеки» провела з учнями середньої ланки психолог ліцею для розвитку навичок емпатії та конструктивного розв'язання конфліктів.
У 2 та 5 класах, зокрема, проведено виховні години відповідної тематики.



 |