9 листопада у всій державі з 1997 року відзначають День української писемності та мови, бо саме 9 листопада 1114 року не стало славного книжника Нестора Літописця, якого вважають батьком української історії.
Кожна епоха дарує нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо.
Першим було слово. А із слова, з рідної мови починається людина.
Наша мова та писемність мають тисячолітню історію, яку сьогодні вже пишемо ми.
У «Великолазівський ліцей» пізнавали красу слова та навколишній світ через нього наймолодші учні- першокласники разом із учителькою Іщенко Н.Ю., вихователем Гаврілешко М.Г. та бібліотекарями ліцею Малош С.М. та Дума О.Ю.
Учні 4-А класу на уроці української мови (учитель Мешко В.С.) виконували різні завдання і ще раз показали , як добре вони знають і шанують свою рідну українську мову! ❤
Під час цікавих конкурсів інтерактивної мовної гри "Я люблю українську мову" учні 5-А класу (учитель Мальованець О.Е.) відкрили для себе дивовижну чарівність компліментів- прикметників, на які заслуговує наша мова. А в бібліотеці ліцею послухали пізнавальну розповідь Думи О.Ю про українську писемність.
Старші учні ліцею також славили рідне слово. Одинадцятикласники взяли участь у вікторині «Заговори, щоб пізнати тебе». Тут учителька української мови та літератури Кушнір Т.Ю. показала, що без української писемності, без слова не може бути не тільки української нації, а й справжніх щирих стосунків.
|