Це слово назавжди увійшло в людську свідомість як символ глобальної екологічної катастрофи.
Адже вибух на ЧАЕС зачепив понад три з половиною мільйони людей, у тому числі півтора мільйона дітей, завдавши значної шкоди їх здоров’ю.
Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.
У нашій школі протягом 25- 27 квітня було проведено ряд заходів до 30 річниці Чорнобильської аварії: у бібліотеці організовано виставку „Чорнобиль: минуле, сучасне, майбутнє”; класні керівники провели виховні години, бесіди, інформаційні години „Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти”, „Чорна спадщина Чорнобиля”, „Полин – сльозою омивається душа”, „Нехай у серці не згасне пам’ять”. Для учнів старших класів організовано відеолекторій „20 фактів про Чорнобильську катастрофу” та „Секунди до катастрофи. Аварія на Чорнобильській АЕС” .
Уже давно віддзвонили Чорнобильські дзвони, а ми все пам'ятаємо тих, хто пішов у вогонь, рятуючи людство від біди. Наша пам’ять і пам'ять наступних поколінь знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів 1986 р. Нехай мирний атом служить на благо людства.
|